Ingco Electric Mixer 1400W – MX214008
₨ 27,899 ₨ 30,000
-7 OFF You Save Rs. 2,101
Close
Price Summary
- ₨ 30,000
- 7%
- Overall you save ₨ 2,101 (7%) on this product
In Stock
📱 WhatsApp
Description
Additional information
| Power source | |
|---|---|
| Model | MX214008 |
| What’s in the box? | 1x mixer |
| Brand |
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
Total High pressure washer TGT113026
5 ★
5 ★
4 Ratings
4
4 ★
3 ★
2 ★
1 ★
Highlights:
- Voltage: 220-240V~50/60Hz
- Carbon brush motor
- Input power:1200W