Total TBG15015 Bench Grinder 150mm – 6″
 11,499
-15 OFF You Save Rs. 2,001
Close
Price Summary
  • 15%
  • Overall you save  2,001 (15%) on this product
In Stock
Quantity
📱 WhatsApp
SKU: TBG15015 Categories: , , Brand:
Description
  • Voltage:220-240V~50Hz
  • Input power:150W
  • No-load speed:2950rpm
  • Wheel size:150 mm(6″)
  • Heavy Duty Aluminium Base
  • Adjustable work rest
  • Including 1 set eye shield
  • 1pcs tool storage box
  • Packed by carton box
Additional information
What is In The Box?ool set
1x set eye shield
1xpcs tool storage box
2x Wheel
1x Bench Grinder
Brand
Model
TBG15015
Power source
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Recently Viewed
Close
My Cart
Shopping cart is empty!
Continue Shopping